heading-logo
background item

Zapewniamy wysoką jakość usług.

O nas

Sprzątanie domów, mieszkań, utrzymanie czystości w przestrzeniach biurowych, porządki po remontach, porządki zewnętrzne, sprzątanie piwnic i strychów, czyszczenie dywanów i tapicerek, czyszczenie kostki brukowej. to właśnie to czym zajmujemy się na co dzień.

Diamentowa Robota zrobi za Ciebie wszystko, na co sam nie masz czasu i ochoty. Sprawimy, że Twoi bliscy, znajomi, goście, pracownicy i klienci będą czuli się u Ciebie naprawdę wyjątkowo. Zadbamy o czystość, porządek i miły zapach, które pozytywnie wpłyną na atmosferę w Twoim otoczeniu.

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w kompleksowym realizowaniu usług związanych ze sprzątaniem, czyszczeniem kostki brukowej oraz czyszczeniem dywanów i tapicerek. Nasz obszar działania to Kraków i okolice. Zdajemy sobie sprawę, że czystość, porządek, przyjemny i świeży zapach są bardzo ważne w życiu każdego człowieka. Przy wykonywaniu zleceń jesteśmy staranni i dyskretni, nasza obecność w czasie wykonywania zlecenia nie będzie Ci przeszkadzać. Dla naszego zespołu najważniejszy jest Twój komfort. Podczas realizacji usług korzystamy z najlepszego sprzętu i odpowiednio dobranych środków czystości.

36

zadowolonych klientów

57

uporządkowanych biur

167m2

czystej powierzchni

diamond
Robimy to w czym jesteśmy najlepsi

Dbamy o czystość i porządek

oferta

Potrzebujesz szybkiej i skutecznej pomocy w domu lub w miejscu pracy? Zadbamy o wszystko!
Przy wykonywaniu zleceń korzystamy z profesjonalnych urządzeń i najlepszych środków czystości.
Używamy sprzętu i produktów marek : Karcher, Merida, Eco Shine.
Jeśli potrzebujesz innej pomocy związanej ze sprzątaniem, specjalistycznym czyszczeniem lub takiej, która nie została powyżej opisana, odezwij się do nas.
Zrealizowaliśmy wiele niestandardowych zleceń.
Odpowiemy na każde zapytanie – nie boimy się wyzwań.